Звернення Генерального штабу ЗСУ до українців

Звернення Генерального штабу ЗСУ до українців

У прес-службі Генерального штабу Збройних сил України закликають громадян України, не допомагати ворогу і не поширювати будь-яку інформацію, яка стосується військової сфери.

Генеральний штаб Збройних Сил України звертається до громадян України із проханням не проводити фото, відео зйомку та он-лайн трансляцію та не публікувати у соціальних мережах відомості, що розкривають:

1. Місцезнаходження військової техніки, озброєння, майна та особового складу;
2. Рух колон військової техніки та переміщення будь-яким способом особового складу;
3. Режимні військові об’єкти Міністерства оборони України та Збройних Сил України та несанкціоновано не проникати на їхню територію;
4. Завдання органів військового управління, військ (сил) щодо бойової готовності, оперативної підготовки та застосування військ (сил);
5. Підготовку та проведення навчань (тренувань, маневрів, воєнних ігор);
6. Організацію, чисельність та дислокація військ (сил).

Нагадуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Прохання ґрунтується з урахуванням ухваленого Верховною Радою України Закону № 9338 від 26.11.2018 «Про затвердження Указу Президента України № 391/2018 від 26.11.2018 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до наказу Міністерства оборони України «Про затвердження Переліку відомостей Міністерства оборони України, які містять службову інформацію» № 720 від 27.12.2016 (зі змінами – № 395 від 27.07 2017)

Допоможімо та підтримаймо Збройні Сили України та захисників держави!

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top