Звернення Управління СБ України у Львівській області до мешканців і гостей регіону напередодні Новорічних та Різдвяних свят!

Звернення Управління СБ України у Львівській області до мешканців і гостей регіону напередодні Новорічних та Різдвяних свят!

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят Управлінням СБ України у Львівській області разом з іншими правоохоронними органами посилено захист об’єктів інфраструктури регіону та заходи безпеки в місцях масового перебування людей.
Правоохоронці несуть службу в посиленому цілодобовому режимі, аби запобігти провокаціям та злочинам.
Управління СБ України у Львівській області звертається до адміністрації підприємств, установ, закладів, а також до мешканців та гостей краю з проханням бути пильними!
Просимо громадян одразу звертатися до СБУ в разі виявлення зброї, вибухових пристроїв або підозрілих предметів, надходження інформації про перебування в регіоні підозрілих осіб, про ознаки сепаратистської чи терористичної діяльності.
Повідомити відповідну інформацію можна цілодобово на телефон довіри управління СБУ у Львівській області (032) 298-66-22
Нагадуємо, що при виявленні підозрілого предмета СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ самостійно проводити з ним будь-які дії (торкатися, нахиляти, переміщувати, підіймати та інше).
Необхідно:
– забезпечити ізоляцію місця його знаходження наявними підручними засобами;
– негайно повідомити чергову службу ГУ НП про виявлену знахідку, місце її розташування, час виявлення та особу, що виявила;
– оперативно і точно виконувати всі рекомендації спеціаліста – вибухотехніка.
У разі отримання інформації повідомляти:
– “гаряча лінія” Управління СБ України у Львівській області
(032) 261-61-43
– оперативний черговий Управління НП в м. Львові
102
– оперативний черговий Управління ДСНС України у Львівській області 101 та 112.

Прес-служба УСБ України у Львівській області

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top