Андрій Садовий провів закриту зустріч з мерами міст Львівщини, під час якої оприлюднив неправдиву інформацію, що у Буському районі голови місцевих рад отримали вказівку голови РДА Петра Мороза не приймати машини із львівським сміттям

12991125_1001901983220819_5255157781348067423_n

Міський голова Львова Андрій Садовий провів закриту зустріч з мерами міст Львівщини, на якій йшлося про вивіз сміття зі Львова. Зустріч з мерами пройшла без преси. На зустрічі були присутні очільники  21-го міста Львівщини. Як повідомив згодом у коментарі журналістам виконавчий директор Львівського РВ Асоціації міст України Василь Абаімов, жоден мер не висловив категоричної позиції, що міста не прийматимуть львівське сміття.

З офіційного сайту Буської РДА ми дізналися, що під час цих зборів міський голова Львова Андрій Садовий оприлюднив інформацію, ґрунтовану на чутках, що у Буському районі голови місцевих рад отримали вказівку голови РДА Петра Мороза не приймати машини із сміттям зі Львова та перешкоджати його вивезенню на полігон твердих побутових відходів, що розташований біля села Вербляни. Вочевидь, Андрій Садовий мав на увазі голів Боложинівської та Гумниської сільських рад, на території яких знаходиться полігон ТПВ.  Журналісти Буського Радіо попросили прокоментувати дану інформацію голову РДА Петра Мороза:

«Ці звинувачення мера Львова А.Садового на мою адресу є безпідставними і не витримують жодної критики, адже побудовані на неперевіреній інформації, джерелом якої стали родичі мера Львова, які проживають у Буському районі, проте надто далеко від полігону ТПВ. Вчергове хочу заявити, що ані я, ані Буська міська рада, ані мешканці району не перешкоджали і не проводили будь-яких деструктивних дій, аби заблокувати автомобілі з сміттям для його складування на полігоні ТПВ у Верблянах. Зазначу, що третього червня виконавчий комітет Буської міської ради прийняв відповідне рішення про можливість завезення ТПВ у межах 5 машин в добу до 17 червня на територію Верблянського сміттєзвалища.
Всі розуміють трагічність ситуації в Грибовичах. Тому питання створення будь-яких перепон навіть не розглядаються, а навпаки – створюється режим максимального сприяння. Адже бущани добре пам’ятають, як відгукнулася вся Україна на фосфорну трагедію, що трапилася декілька років тому поблизу с.Ожидова. Саме тому слова Андрія Садового обурюють мене до глибини душі і є неправдивими», – сказав у коментарі голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз.

XD0Dp6kkDM8Зазначимо, що раніше заступник голови комісії з надзвичайних ситуацій Львівської міської ради Ірина Маруняк повідомила, що в області є понад 600 сертифікованих полігонів. Якщо одразу після трагедії львівське сміття возили на 30-40 полігонів, то зараз лише на 6-7. У попередніх публікаціях ми вже писали, що Буськ, одне з тих міст, керівництво якого одразу відгукнулося на прохання Львівської міської ради допомогти тимчасово складувати ТПВ. Саме наші громадяни із розумінням поставилися до львівської екологічної трагедії, бо пережили свою екологічну катастрофу у 2007 році неподалік Ожидова…012

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top