Фахівці дослідили на забруднення стан повітря біля двох елеваторів у Красному

Фахівці дослідили на забруднення стан повітря біля двох елеваторів у Красному

Такі дослідження передбачені у два етапи. Перший етап – вже відбувся, це забір проб повітря під час обробки на елеваторах зернових. Другий етап проведуть коли на елеватори надійде кукурудза.

Буською РДА проведено організаційну роботу щодо дослідження повітря від стаціонарних джерел забруднення неподалік елеваторів ПрАТ “Красненський КХП” та ПП “Західний Буг”.

Вчора, 10 вересня, аналізи проб повітря було відібрано фахівцями Бродівського лабораторного центру в присутності керівника апарату Буської райдержадміністрації Євгена Кичурчака та представника Красненської селищної ради Ореста Романовського. Дослідження проводилися у житловій забудові та на території ДНЗ “Калинонька” та будуть відомі вже наступного тижня.
Зазначимо, що моніторинг повітря на забруднення від діяльності елеватора ПрАТ “Красненський КХП” проводиться щороку за державні кошти.

А ми нагадаємо про резонанс навколо цієї справи, який досягнув критичної точки минулого року. Тоді було зафіксовано чисельні скарги Красненської громади на викиди у повітря відходів зернообробки, від яких не один рік поспіль потерпали мешканці поселення цукровиків. Люди скаржились через частини шолухи від зернових, і їх кількість була така велика, що за декілька годин вона покривала землю чималим шаром осаду…

Про це ми писали у своїй статті  “До 9 2818 року листопада у Красному на елеваторі ПП”Західний Буг” встановлять фільтри на джерело викидів відходів сушки”

Детальніше про дослідження повітря від стаціонарних джерел забруднення неподалік елеваторів слухайте сьогодні у Новинах на БуськомуРадіо 87.5FM

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top