Голова Буської районної ради звернувся до прокурора прозвітувати про стан та наслідки розслідування правопорушень у справі Красненського ставка

Голова Буської районної ради звернувся до прокурора прозвітувати про стан та наслідки розслідування правопорушень у справі Красненського ставка

Відповідне звернення голова Буської районної ради Богдан Глова надіслав Керівнику Радехівської місцевої прокуратури М. Друзюку.

Про попередньо зафіксовані Державною екологічною інспекцією правопорушення на даному водному об’єкті, ми вже писали у попередніх публікаціях “У Буському районі прокуратура перевірить діяльність «Львівоблрибкомбінату», щодо внесення самовільних змін напрямку русла-течії річки Гологірки”

Подаємо текст звернення в оригіналі.

 

   Доводжу до Вашого відома, що після звернення за підписом начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області М. М. Маланича від 13.06.2017р. №06-2745, яке надійшло в Буську районну раду щодо виявлених порушень на території Буського району Львівської області, Буська районна рада скерувала звернення до Радехівської місцевої прокуратури Львівської області від 22.06.2017р. №273 (копії звернень додаються).

Радехівська місцева прокуратури Львівської області реагуючи на звернення підтвердила виявлені порушення у листах на ім’я голови Буської районної ради від 20.07.2017р. №03-13-1509 вих. 17 та від 11.10.2017р. №03-13-1984 вих.17. А саме, прокуратурою було зазначено, що договір оренди було укладено без проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки терміном на 25 років та сума річної орендної плати складає 3310,61 грн., що є порушенням вимог ч. 1 ст. 15, ст.. 21 Закону України «Про оренду землі», ст.. 13 Закону України «Про оцінку земель», ст.. 21, 202, 203, 215, 267, 632, 653, 651 ЦК України. Наголошено, що за наслідками вивчення питання законності оформлення правовстановлюючих документів ПрАТ «Львівський обласний виробничий рибний комбінат» Радехівською місцевою прокуратурою ініційовано питання пред’явлення позовної заяви в інтересах держави про визнання недійсним договору оренди та зобов’язання повернути земельну ділянку. По інших порушеннях було повідомлено про досудове розслідування у кримінальному провадженні, що перебуває на контролі Радехівської місцевої прокуратури. Також вказано, що правоохоронними органами здобуто відомості, які дають підстави вважати, що державні акти на право постійного користування на землю мають ознаки підроблення, про що свідчать зокрема і факт їх реєстрації у вихідний день. Зазначено, що процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснюється працівниками Буського відділу Радехівської місцевої прокуратури (копії зазначених листів додаються).

Враховуючи вищевикладене, реагуючи на звернення представників громадськості та депутатів,  просимо  детально поінформувати депутатів Буської районної ради на сесії 3 квітня 2018р. про стан та наслідки розслідування зазначених правопорушень.

  З повагою

голова  ради 

Богдан Глова

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top