Мобільні бригади Буського району протестували на коронавірус 502 особи. Сьогодні тестування відбувається у Задвір”ї, де виявили перший в районі випадок COVID-19

Мобільні бригади Буського району протестували на коронавірус 502 особи. Сьогодні тестування відбувається у Задвір”ї де виявили перший випадок COVID-19

В Буському районі мобільні бригади  продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.

За повідомленням керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Гринишина, упродовж 28 квітня мобільні бригади  здійснили експрес-тестування громадян: м.Буськ, с. Журатин, с. Побужани, смт. Красне, с. Задвір’я, с. Топорів.  Тестуванням вдалось охопити 37 осіб. Ніхто не відмовився від проходження тестування. Результати усіх протестованих є негативними.

Нагадаємо, що станом на 28 квітня на території Буського району зареєстрований перший підтверджений випадок захворювання COVID-19 у жителя села Задвір’я, також зареєстровану один випадок підозри на COVID-19 у жительки с.Задвір’я.

Сьогодні обидві мобільні бригади проводять тестування громадян у с.Задвір”я. Передбачено протестувати усіх контактних осіб, які потенційно контактували з хворим чоловіком, а також з особами у яких є підозра на COVID-19.

Експрес-тести проводитимуть для мешканців Бущини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top