Переволочненці стурбовані майбутнім місцевого навчального закладу

Переволочненці стурбовані майбутнім місцевої школиf74258143fd7

У своїх попередніх публікаціях Реформування освіти у Надбужжі. На 10% скоротять працівників загальноосвітніх шкіл. Реформують 3 школи ми вже висвітлювали питання реформування районної галузі освіти. Очільник районного відділу освіти Богдан Глуховецький під час нашої розмови зазначив, що згідно урядової програми до наступного навчального року в Україні повинні створити близько сотні “опорних” шкіл. Усі інші школи закриють, або понизять ступінь. Зокрема, у нашому районі необхідно оптимізувати 5% шкіл, було запропоновано понизити ступінь  3-х шкіл: НВК “Переволочнянська ЗОШ І-ІІ ст.”; НВК “Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.”; НВК “Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст.”

8 квітня представники громади с.Переволочно побували на прийомі в голови районної державної адміністрації Петра Мороза.
Делегація у складі сільського голови Василя Колещука, директора місцевої загальноосвітньої школи Надії Ушкало, депутата районної ради від села Ігора Майби, голови батьківського комітету та батьків школярів звернулися до голови райдержадміністрації та керівника відділу освіти РДА Богдана Глуховецького з проханням не допустити зниження до початкового ступеня місцевого загальноосвітнього закладу.

Основним критерієм, який впливає на відбір шкіл для оптимізації є кількість учнів. Переволочненська школа  – одна з тих, в якій такий показник найменший. На сьогодні  у 9-х класах навчається 35 учнів і працює 12 педагогів.
Нагадаємо, що наприкінці березня з аналогічним візитом у голови РДА Петра Мороза побували представники Купченської громади, яких турбує майбутня доля школи в селі Ракобовти. Делегація у складі Купченського сільського голови Богдана Смолінського, директора НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» Богдана Лозового, ветеранів освітянської ниви Надії Сороки та Миколи Бондарчука прибули на зустріч до 0b517fceaa5fочільника району, аби висловити свою стурбованість щодо можливого закриття (чи зниження до початкового ступеня) місцевого загальноосвітнього закладу. Участь у спілкуванні з представниками громади також взяв керівник відділу освіти РДА Богдан Глуховецький.
Купченський сільський голова Б.Смолінський повідомив, що  в навчальному закладі навчається 34 учні й спостерігається позитивна тенденція на найближчі роки щодо їх збільшення. Зокрема: у 2016-17 н.р. до школи підуть 37 учнів, у 2017-18 н.р. – 49, у 2018-19 н.р. – 49. Дітей віком від 0 до 6 років у селі налічується 49.

Обговорення процесу реформування освіти у нашому районі ще триває і остаточні висновки будуть зроблені на сесії районної ради.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top