У Буській ЦРЛ оновили приміщення хірургічного відділення. Приклад ще одного спільного проєкту влади та меценатів

У Буській ЦРЛ оновили приміщення хірургічного відділення. Приклад ще одного спільного проєкту влади та меценатів

Продовжуємо тему позитивних новин про Буську ЦРЛ. Нещодавно завершився проект капітального ремонту хірургічного відділення Комунального некомерційного підприємства Буської районної ради “Буська центральна районна лікарня”. Реалізувати такий проект вдалося в рамках конкурсу проектів місцевого розвитку 2019. Про це БуськомуРадіо 87.5FM розповів лікар-хірург Буської ЦРЛ Ігор Скобилко.

За сприяння Львівської обласної ради, Буської районної ради та місцевого підприємця Степаника Богдана Володимировича для потреб хірургічного відділення було придбано та встановлено більше 20-ти сучасних, якісних дверних блоків. З обласного бюджету на цей проект було виділено – 87,593 тис.грн., з районного – 51,594 тис.грн та спонсорський внесок місцевого підприємця Богдана Степаника – 36,0 тис.грн., загальна сума становить – 175,187 тис.грн. Замінено більше 20-ти дверних конструкцій.

“Планів ще багато, але вже сьогодні, нехай і малими кроками, все ж робимо добру справу”, – зазначає депутат райради, лікар-хірург Буської ЦРЛ Ігор Скобилко.

Колектив працівників відділення висловлює щирі слова подяки місцевому підприємцю Богдану Степанику за наданий спонсорський внесок.

 

 

 

 

 

 

 

 

Також у відділенні облаштували нещодавно отриманими з Німеччини спеціальними ліжками та тумбами дві палати: чоловічу та жіночу. Інші комплекти медичного обмеблювання встановлено в приймальному та терапевтичному відділеннях…

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top