У Буську біля церкви Св. Параскеви археологи знайшли 80 старовинних монет XIV століття

У Буську біля церкви Св. Параскеви археологи знайшли 80 старовинних монет XІV століття

Про попередні знахідки під час реставраційних робіт на дерев’яній сакральній пам’ятці архітектури національного значення церкві Св. Параскеви ми вже писали раніше.

Сьогодні науковий  співробітник інституту  археології  Львівського  національного  університету  ім. І.Франка Петро Довгань, який спільно із членами товариства “Бужани” проводить археологічне дослідження на території храму, повідомив про знахідку на місці розкопок 80-ти стародавніх монет, двох срібних перснів та наіконного обрамлення. На сьогодні археологічні дослідження ще тривають, сподіваємося на нові цікаві знахідки.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top