У Надбужжі вогонь “розгулявся” не на жарт. Три масштабні пожежі за два останні місяці, чого чекати далі…?

У Надбужжі вогонь “розгулявся” не на жарт. Три масштабні пожежі за два останні місяці, чого чекати далі…?

Перша потужна пожежа сколихнула місто Буськ 8 Травня.

Повідомлення про пожежу у самому центрі міста по вулиці Майдан Незалежності 1, надійшло до районних надзвичайників 8 травня о 1:30, у ніч з суботи на неділю. Пожежа виникла у металевій одноповерховій будівлі, критій шифером, розміром 10*15м – приміщення кафе-бару “Кіш”. Із приміщення відпочинкового закладу вогонь перекинувся на щільноприбудовані сусідні торгівельні магазини: “Свіже м’ясо”, “Одяг” та магазин “Будматеріалів”, останній пожежа знищила повністю, інші частково пошкоджені.

 

 Друга пожежа відбулася 30 травня. Сім пожежних підрозділів із спецтехнікою Львівщини гасили складну пожежу в Ожидові. Вогняний стовп сягав 20-ти метрової висоти!s27775927

30 20:25 до районних рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у селі Ожидів на території приватного підприємства “Тайфун Плюс”, яке займається виготовленням паливних брикетів. На момент прибуття пожежників площа пожежі сягала 100-120 м.кв! Пожежі одразу присвоїли високий ступінь небезпеки та на підмогу Олеським рятувальникам було автоматично направлено ще 6 пожежних підрозділів із спецтехнікою: із м.Буська, м.Бродів, м.Золочева, с.Заболотців, м.Львова).

 

 

Третє лихо відбулося нещодавно, 17 червня. У Буську згорів склад з поролоном загальною площею 2640 кв.м.!!!

17 червня о 12:12 до районних рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на підприємстві в м. Буськ по вул. Промислова, 10. Займання виникло на складі площею 2640 кв.м.Повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

На місце події негайно направили пожежно-рятувальні підрозділи. До ліквідації пожежі залучили 48 рятувальників та 12 одиниць спецтехніки. В охопленому вогнем складському приміщенні зберігався поролон, тканина й фурнітура для меблів. На момент прибуття рятувальників вогонь перекинувся на покрівлю будівлі. Складність гасіння пожежі полягала у швидкому поширенні вогню дерев’яними конструкціями будівлі та наявною вже складованою легкозаймистою продукцією. Пожежу локалізували о 13:35, а ліквідували о 14:34.

Внаслідок пожежі вогнем повністю знищено покрівлю складу, а також матеріали, які складувалися на площі 2640 кв.м.

Причини пожежі встановлюють експерти.

 

 

 

 

 

Як зазначають районні рятувальники, причиною пожеж переважно є невиконання належних протипожежних норм та відсутність відповідних засобів: вогнегасників, належного водопостачання, пожежних гідрантів, пожежних водойм і загалом дотримання протипоженої безпеки на виробництві і т.д…

Нагадуємо! Шановні керівники установ, організацій та підприємці району, ще раз ознайомтесь із правилами протипожежної безпеки. Перевірте наявність і стан первинних засобів пожежогасіння. Поетажні плани евакуації працюючих на випадок пожежі. Наявність інструкцій з пожежної безпеки. Розподіл обов’язків працівників на випадок виникнення пожежі.

Адже запобігти пожежі легше ніж ліквідувати її!

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top