У Надбужжі вогонь “розгулявся” не на жарт. Три масштабні пожежі за два останні місяці, чого чекати далі…?

У Надбужжі вогонь “розгулявся” не на жарт. Три масштабні пожежі за два останні місяці, чого чекати далі…?

Перша потужна пожежа сколихнула місто Буськ 8 Травня.

Повідомлення про пожежу у самому центрі міста по вулиці Майдан Незалежності 1, надійшло до районних надзвичайників 8 травня о 1:30, у ніч з суботи на неділю. Пожежа виникла у металевій одноповерховій будівлі, критій шифером, розміром 10*15м – приміщення кафе-бару “Кіш”. Із приміщення відпочинкового закладу вогонь перекинувся на щільноприбудовані сусідні торгівельні магазини: “Свіже м’ясо”, “Одяг” та магазин “Будматеріалів”, останній пожежа знищила повністю, інші частково пошкоджені.

 

 Друга пожежа відбулася 30 травня. Сім пожежних підрозділів із спецтехнікою Львівщини гасили складну пожежу в Ожидові. Вогняний стовп сягав 20-ти метрової висоти!s27775927

30 20:25 до районних рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у селі Ожидів на території приватного підприємства “Тайфун Плюс”, яке займається виготовленням паливних брикетів. На момент прибуття пожежників площа пожежі сягала 100-120 м.кв! Пожежі одразу присвоїли високий ступінь небезпеки та на підмогу Олеським рятувальникам було автоматично направлено ще 6 пожежних підрозділів із спецтехнікою: із м.Буська, м.Бродів, м.Золочева, с.Заболотців, м.Львова).

 

 

Третє лихо відбулося нещодавно, 17 червня. У Буську згорів склад з поролоном загальною площею 2640 кв.м.!!!

17 червня о 12:12 до районних рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на підприємстві в м. Буськ по вул. Промислова, 10. Займання виникло на складі площею 2640 кв.м.Повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

На місце події негайно направили пожежно-рятувальні підрозділи. До ліквідації пожежі залучили 48 рятувальників та 12 одиниць спецтехніки. В охопленому вогнем складському приміщенні зберігався поролон, тканина й фурнітура для меблів. На момент прибуття рятувальників вогонь перекинувся на покрівлю будівлі. Складність гасіння пожежі полягала у швидкому поширенні вогню дерев’яними конструкціями будівлі та наявною вже складованою легкозаймистою продукцією. Пожежу локалізували о 13:35, а ліквідували о 14:34.

Внаслідок пожежі вогнем повністю знищено покрівлю складу, а також матеріали, які складувалися на площі 2640 кв.м.

Причини пожежі встановлюють експерти.

 

 

 

 

 

Як зазначають районні рятувальники, причиною пожеж переважно є невиконання належних протипожежних норм та відсутність відповідних засобів: вогнегасників, належного водопостачання, пожежних гідрантів, пожежних водойм і загалом дотримання протипоженої безпеки на виробництві і т.д…

Нагадуємо! Шановні керівники установ, організацій та підприємці району, ще раз ознайомтесь із правилами протипожежної безпеки. Перевірте наявність і стан первинних засобів пожежогасіння. Поетажні плани евакуації працюючих на випадок пожежі. Наявність інструкцій з пожежної безпеки. Розподіл обов’язків працівників на випадок виникнення пожежі.

Адже запобігти пожежі легше ніж ліквідувати її!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top