Європейському містечку – сучасну спецтехніку. У Буську продовжують оновлювати автопарк, сьогодні привезли ще одну нову спецмашину

У Буську продовжують оновлювати автопарк спецтехніки. Сьогодні привезли ще одну нову спецмашину

У своїх попередніх публікаціях ми вже писали про нещодавнє придбання містом сучасної сміттєзбиральної машини. Але на цьому оновлення комунального автопарку не зупинилося…

Сьогодні до Буська “пригнали” ще одну нову одиницю спецтехніки, а саме – дорожню комбіновану машину з піскорозкидальним, плужно-щіточним обладнанням на базі МАЗа.

Придбало таку спецтехніку Буське міське комунальне підприємства за 1 млн 490 тис. гривень.

Тож тепер можна сміливо стверджувати, що міські комунальні служби до зими готові! І наші міські дороги відтепер посипатимуть та очищатимуть ще опиративніше, за допомогою сучасної техніки.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top