Задвір”я – не закривають на карантин! Офіційний коментар першого заступника голови Буської РДА Богдана Гринишина

Задвір”я – не закривають на карантин! Офіційний коментар першого заступника голови Буської РДА Богдана Гринишина

Про ситуацію у селі Задвір”я нашого Буського району, ми вже писали. Згідно останньої інформації тут лабораторно підтверджено 3 випадки COVID-19. Хворі громадяни перебувають на лікуванні у Львові, перебіг хвороби проходить у легкій формі. Встановлено коло контактних осіб, більше 30 громадян. Усі ці особи протестовано експрес-тестами, а також вони перебувають під пильним моніторингом. Осередком хвороби зафіксовано автотранспорт(спецавтобус, яким цих громадян доставляли до місця їхньої праці, Львівських медичних закладів, де ймовірно і відбулося зараження). У Буській РДА видали розпорядження про додаткові протиепідемічні заходи. Сьогодні, 1 травня, у Задвір”ї районні медики протестували 21 контактну особу, усі результати тестів – негативні.

В перегонах за сенсацією, як завжди втратили “зерно правди”.

Сьогодні  в інтернет мережі можна прочитати безліч гучних заголовків статтей про те, що у с.Задвір”я Буського району впровадили обмеження на в”їзд-виїзд та встановили спеціальні мобільні блокпости для контролю. Така інформація, щонайменше дивує, як місцевих жителів, так і районних керівників, бо насправді таких жорстких обмежень у Задвір”ї поки що не впроваджували!

Більше того, виконкомом Задвір”янської сільради прийнято Рішення, у якому зазначено, що у встановленні карантинних мобільних блокпостів, обмеженні руху транспорту вулицями населеного пункту, на даний час – немає необхідності!

За коментарем, щодо цієї ситуації, ми звернулися до керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, першого заступника голови Буської райдержадміністрації Богдана Гринишина. Короткий запис цього інтерв”ю ви можете прослухати тут:

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top