26 січня відбулося засідання тринадцятої сесії Буської районної ради

26 січня відбулося засідання тринадцятої сесії Буської районної ради VІІ-го скликання

У традиційній розминці голова райради Богдан Глова зачитав листи, що надійшли на попередньо скеровані звернення Буської районної ради. Увагу журналістів привернув лист від філії “Львівської залізниці” Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”. У листі йшлося про те, що Буська районна рада має відшкодувати певні кошти”Львівській залізниці” за перевезення пільгових категорій населення Буського району і в разі невиконання вимоги, залізничники залишили за собою право звернутися до суду! Богдан Глова прокоментував цей лист: “Згідно чинного законодавства пільги на перевезення встановлює, держава, Буська районна рада, як орган самоврядування жодним чином із цим процесом не пов’язана. Не ми встановлювали ті чи інші пільги, не нам їх відшкодовувати!

Сміття зі Львова більше не возять до Буського району

Керівник відділу захисту прав споживачів Буської райради Василь Кашуба під час розминки вкотре наголосив на проблемі із вивозом львівського сміття до нашого сімттєзвалища у Верблянах. Коментуючи  ситуацію із вивозом ТПВ до районного сміттєзвалища, очільник Буського комунального господарства, депутат районної ради Михайло Гаєвський зазначив, що з 1 січня 2017 року жодної вантажівки із львівським сміттям на зазначений полігон не приймали. Завершився термін дії угоди, а укладати нову відмовилися. “Згідно чинної технічної документації полігон ТПВ у Верблянах вже практично досяг граничних меж прийому сміття, тому вирішено залишити певний резерв для потреб району” – зазначив Михайло Гаєвський.

Реформа медицини. Госпітальні округи – ініціатива на папері, але якщо запровадять, то Буський район може стати центром такого округу

Такий кометар про реформу галузі озвучив головний лікар Буської ЦРЛ Євген Романюк під час виступу із сесійної трибуни.

Реформування мисливських господарств

Депутат Володимир Пристач зазначив, що необхідно  створювати нові мисливські господарства у Буському районі на приватній основі.

Різдво без світла…

Депутат районної ради Василь Левко наголосив на проблемі із електропостачанням сіл Соколівки та Лабач. Це Ожидівська лінія, і вона вже давно проблемна, зазначає народний обранець. Легкий вітер, або незначний дощ – і два населені пункти залишаються без електроенергії! Напередодні свят, та у день Різдва, громадяни замерзали без електропостачання. На сьогодні, вся сучасна техніка і котли у тому числі – енергозалежні. І ще один неприємний факт: дотелефонуватися до технічного диспетчера РЕМу практично неможливо…. У підсумку депутати домовилися напрацювати та скерувати відповідне звернення до керівництва Буського РЕМу. Водночас прозвучала також інформація про те, що під час свят у багатьох оселях включали додаткові опалювальні електричні прилади , що призводило до перевантаження електромережі.

Після жвавих та емоційних обговорень у розминці депутати приступили до розгляду порядоку денного.

  • Голова Буської районної ради Богдан Глова зачитав звернення до Президента України, Голови Верховної ради, Премєр-міністра, Генерального прокурора та голови НАЗК. Текст звернення ми вже публікували на сайті Буського радіо, переглянути можна за цим посиланням.
  • Голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз прозвітував перед депутатським корпусом райради. Детальніше із звітом можна ознайомитися тут.
  • На сесії виступив комісар Буського районного військового комісаріату Ігор Томачук і наголосив, що у Буському районі необхідно активізувати роботу по залученню військовозобовязаних громадян до контрактної військової служби, бо це єдина альтернатива мобілізації. Адже питання оборони країни -найголовніше.
  • В.о. керівника Радехівської місцевої прокуратури Л.Головка прозвітував про стан законності, боротьби із злочинністю та результатами діяльності на території Буського району. Зокрема зазначив, що протягом 2016 року Радехівською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво у 1252 кримінальних провадженнях , які розслідувались СВ Буського ВП Камянка-Бузького ВПГУ НП у Львівській області. З них, направлено до суду з обвинувальним актом -96, направлено до суду з клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності – 1, з клопотанням про застосування заходів виховного характеру -2, закрито у поточному періоді  -438 кримінальних проваджень.

Депутати також прийняли Програму ведення містобудівного кадастру в Буському районі.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top